На Буковині директор лісгоспу сплатить штраф за продаж лісу своєму зятю pogliad.ua

      Коментарі Вимкнено до На Буковині директор лісгоспу сплатить штраф за продаж лісу своєму зятю pogliad.ua

21.03.207

Х

Суд виніс постанову про стягнення з вказаного посадовця 3400 грн. штрафу

За результатами вивчення документів з питань фінансово-господарської діяльності, вилучених під час здійснення обшуків у лісогосподарських підприємствах області, прокуратурою Чернівецької області виявлено факт реального конфлікту інтересів, допущеного  директором одного з  таких підприємств.

Директор лісгоспу, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, впродовж 2015-2016 років укладав договори про відчуження лісодеревини на користь свого зятя – місцевого приватного підприємця. Діючи в умовах реального конфлікту інтересів, посадовець не повідомляв безпосереднього керівника про його наявність, що вплинуло на об’єктивність та неупередженість прийняття ним рішень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

На виконання вимог ст.ст. 254, 255 КУпАП, прокуратура Чернівецької області направила зібрані матеріали до Управління захисту економіки в Чернівецькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України для складання протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене ч.ч.1, 2 ст. 172-7 КУпАП (неповідомлення особою про наявність у неї реального конфлікту інтересів та прийняття рішень в таких умовах).

9 лютого 2017 році Управлінням захисту економіки складено відповідний протокол, який у подальшому скеровано до суду для розгляду.

17 березня 2017 році суд виніс постанову про стягнення з вказаного посадовця 3400 грн. штрафу за скоєння адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

БезымянныйЭ