В Житомирській області під час патрулювання скоєно напад на майстра лісу – ruporzt.com.ua

      Коментарі Вимкнено до В Житомирській області під час патрулювання скоєно напад на майстра лісу – ruporzt.com.ua

23.08.207

На майстра лісу обходу №5 Літківського Лісництва ДП “Лугинське лісове господарство” здійснено напад. Інцидент трапився 21 серпня 2017 року о 18 годині.

“До майстру лісу Калинюка М. С. надійшов телефонний дзвінок, у якому повідомили про звуки бензопили у лісовому масиві. При патрулюванні лісових масивів обходу №5, що закріплений за майстром, в кв. 71 Мирослав Сергійович зустрів двох чоловіків з бензопилою. На прохання майстра представитися та пояснити свої дії, отримав удар по голові”, – повідомляє інженер охорони лісу Володимир Бовсунівський.

За словами потерпілого, він намагався відняти бензопилу у зловмисників, під час чого отримав удар по голові ззаду, який йому наніс третій чоловік, його обличчя Мирослав Сергійович не бачив. Після цього злочинці попрямували до автомобіля, який стояв неподалік та покинули місце нападу.

Пізніше Калинюк М. С. звернувся до Лугинського відділення поліції Коростенського ВП ГУНПУ в Житомирській області, де подав заяву про вчинення злочину.

Огляд судово-медичного експерта для встановлення тяжкості тілесних ушкоджень завданих Мирославу Калинюку лікарі перенесли на завтра.

Як повідомив начальник Лугинського відділу поліції Перепелиця Костянтин Петрович, слідство досі триває, правоохоронці встановлюють особи злочинців. Детальнішу інформацію буде відомо завтра, зазначив Костянтин Петрович.

RuporZT

http://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/101338-v-zhitomirsky-oblast-pd-chas-patrulyuvannya-skoyeno-napad-na-maystra-lsu.html

В Житомирській області під час патрулювання скоєно напад на майстра лісу