«Приватні» лані, муфлони та козулі «об’їли» дерева на 2,5 мільйони – vgolos.zt.ua

      Коментарі Вимкнено до «Приватні» лані, муфлони та козулі «об’їли» дерева на 2,5 мільйони – vgolos.zt.ua

13.12.2017

Керівника ТОВ «Каміа Плюс» притягнуть до адміністративної відповідальності.

На території Андрушівського лісництва державного підприємства «Попільнянське ЛГ» інспектори з охорони навколишнього природного середовища знайшли вольєр у якому приватне товариство утримувало 95 оленів благородних, 90 ланей, 25 козуль, 84 муфлони, 117 кабанів та 3 лосі. У вольєрі мисливських тварини пошкодили дерева на суму 2 млн 543 тис. грн. Про це повідомили у державній екологічній інспекції у Житомирській області.

«Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області проведено планову перевірку ТОВ «Каміа Плюс» мисливські угіддя якого розташовані на території ДП «Попільнянське ЛГ» Андрушівського лісництва, загальна площа угідь становить 5 тис.709 га. В ході проведення перевірки в лісовому масиві вищезазначеного лісництва виявлено вольєр для утримання мисливських тварин площею 489 га, в якому утримуються 95 оленів благородних, 90 ланей, 25 козуль, 84 муфлони, 117 кабанів та 3 лосі. При обстеженні вольєру було виявлено чисельні порушення природоохоронного законодавства, зокрема мисливськими тваринами пошкоджено до ступеня припинення росту лісові культури ялини в кількості 4 тис. 808 штук, а також майже у всіх дерев обдерта кора», – йдеться у повідомленні.

Екологічна інспекція наразі вирішує питання щодо притягнення керівника ТОВ «Каміа Плюс» до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу, а також за знищення та пошкодження лісових культур товариству виставили претензія на відшкодування збитків на суму 2 млн. 543 тис. грн.

До слова, на території Житомирської області зареєстровано 93 користувача мисливських угідь. Серед них є: державні підприємства, громадські організації, приватні сільськогосподарські підприємства та товариства з обмеженою відповідальністю. Державна екологічна інспекція у Житомирській області постійно проводить планові та позапланові перевірки користувачів мисливських угідь на предмет дотримання вимог природоохоронного законодавства.