Нова іграшка поліції – lisportal.org.ua

      Коментарі Вимкнено до Нова іграшка поліції – lisportal.org.ua

14.12.2017

Після отримання програми, для провірки бирок , поліція бавиться , як малі діти новою іграшкою ) Зупинили автомобіль і почали перевіряти. Майстер обмін даних не міг зробити , мережа погано ловилася на ділянці. Вони сказали що дають 30хв часу щоб зробити обмін і забирають машину на штраф площадку. У водія були усі документи. Де пише що обмін потрібно робити після кожної машини, може в “Копів” є якась своя інструкція ? Для чого тоді QR-код чи 2D-код. Автомобіль протримали до 2 год. От така історія , про нову іграшку поліції.))).

Коментарі до цього запису на ФБ:

Vasyl Martyniuk також полісмени люблять розміри штабеля переміряти, і там де L стоїть довжина штабеля! вони того не розуміють, кажуть то неправильно і на наступний раз заберуть машину на штраф площадку.

Володимир Климко Хай розвантажують машину, штабелюють, міряють і вантажать знов. І взагалі, хто така поліція щоб щось міряти?

Володимир Климко Хай заберуть раз десять машину, а тоді подати в суд, за перевищення.

Олексій Невмержицький ТОВ «Латчбахер України» відповідно до статті 14 Закону України «Про авторське право і суміжні права», належать особисті немайнові права на програмний продукт «Галузева інформаційно-телекомунікаційна система «Електронний облік деревини. Winforstpro – Україна» та «Winforst Рro Mobile Ukraine». Коли надаються послуги із оновлення та модернізації цих програм , виконавцем може бути лише власник текстів цього програмного забезпечення. Адміни Ліацу такі самі адміни як ми, тільки з більшими правами. Коли при прийманні деревини через 2 Д код відсутні дані у звітах, Коли у андроїді є інші надходження, а у кпк нема, Коли при поділу штабеля у кпк виникають невірні залишки та інше, то мабуть де-яка частка відповідальності на розробнику.

Oxana Gurban Цікаво, як прокоментує вище керівництво лісових галузей?!

Василь Мучичка Поліція дуже не вміє нормально прочитати те що в документах надруковано. Приймання в лісі штабеля дров, реалізація даного штабеля через декілька днів, документи водієві даю перша специфікація а ззаду прикріплюю ттн. Зупинили даний автомобіль. Перше запитання чому дата не відповідає дійсності. Півгодини по телефону розяснював що дату потрібно читати у ттн але на специфікації, за інше зовсім не пишу, болюча тема. А без обміну машина з лісу ( або складу) даже не рушає бо потім замахаєшся писати пояснення, поліція поняття не має навіщо gr код

Таня Покотило Як я вас розумію.

Ігор Алексіюк Я хочу в Поліцію на роботу. Я їх навчу.

Вера Плищенко Кожен має займатися своєю справою. Поліція має підтримувати правопорядок і охороняти наш спокій, а не “шукати грибні місця”

Таня Покотило Це ви шось написали з області фантастики.

Вера Плищенко Ага. Аж самій страшно стало. І за тих водіїв, яким мозги виїдають кавовою ложечкою на трасі – також. У нас теж були подібні ситуації, то як тільки не доводилося доводити, що всі документи є і все в порядку. Був випадок, коли машину тримали на штраф-майданчику тиждень. Мотивували тим, що все дуже ретельно перевіряють. Допоки власник автомобіля не звернувся із адвокатом до суду. Того ж дня автівку відпустили.

Ігор Корчак