Знову попрацювали “чорні лісоруби”. – lisportal.org

      Коментарі Вимкнено до Знову попрацювали “чорні лісоруби”. – lisportal.org

14.03.2018

Днями на території Чутівського району, знову попрацювали “чорні лісоруби”. У лісосмузі, що розташована біля одного із полів, знищили багаторічні дуби. Це далеко не перший випадок незаконного знищення дерев на території даного району, лісосмуги після таких вирубок нагадують здебільшого поросль молодих дерев та чагарника, ну і звісно ні про яку захисну властивість даних насаджень не може бути й мови.

Проблема в тому, що люди котрі порушують закон і заробляють на незаконно зрубаних дровах часто залишаються не покараними. Але про випадок вирубки лісосмуги 11 березня поліцію сповістили представники Всеукраїнської Спілки учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій, які затримали та передали правопорушників Національній поліції. Правопорушники не мали при собі жодних документів.

Нажаль лісосмуги належать до земель резервного сільськогосподарського призначення і жоден з існуючих законів їх не захищає. Але завдяки людям, які свідомо виконують свій громадський обов’язок та не закривають очі на правопорушення лісозахисні смуги спільними зусиллями ми зможемо зберегти.