Жителі б’ють на сполох: під Житомиром незаконно вирубують ліс прямо на земельних ділянках городян (ФОТО) – zhitomir.life

      Коментарі Вимкнено до Жителі б’ють на сполох: під Житомиром незаконно вирубують ліс прямо на земельних ділянках городян (ФОТО) – zhitomir.life

30.04.2018

На власній земельній ділянці житомирянин виявив незаконну вирізку лісу та звернувся по допомогу до журналістів, адже сам ради такому свавіллю дати не зміг. Про це повідомили у соціальних мережах.

Справа у тому, що чоловік виявив вантажівку з колодами та вирізані пні прямо на власній землі, а коли звернувся за роз’ясненнями до керівника кооперативу, відповіді так і не отримав.

“Сьогодні приїхали на власну земельну ділянку, яка знаходиться в районі Новогуйвинського на території колишніх військові складів, і побачили все те що на фото. На питання що відбувається начальник кооперативу, який завідує розподілом землі в цьому районі, не зміг дати відповіді та не показав ніяких дозвільних документів на вирубування лісу. Тому хочу звернутися за підтримкою громадськості щодо незаконного вирізання лісу”, – пояснив житомирянин.

Хто ж може собі дозволити таку наглість та безчинство та чи буде він покараний відповідно до чинного законодавства дивіться незабаром у нашому сюжеті.