Державна лісова охорона Буковини затримала на Вижниччині приватний лісовоз, який без документів віз немарковану деревину – lisportal.org.ua

      Коментарі Вимкнено до Державна лісова охорона Буковини затримала на Вижниччині приватний лісовоз, який без документів віз немарковану деревину – lisportal.org.ua

05.05.2018

Вчора, 4 травня, о 14.50, поблизу смт Берегомет (Вижницький район) рейдовою групою оперативного реагування ДП «Сторожинецький лісгосп» спільно з державною лісовою охороною ДП «Вижницький держспецлісгосп АПК» на виїзді з території державного лісового фонду було затримано лісовоз (на фото), вщент завантажений немаркованими матеріалами лісозаготівлі різних сортиментів хвойних порід (близько 20 кубів), переважно ділових з високою ринковою вартістю.
Було з’ясовано, що приватний автомобіль перевозив лісопродукцію поза електронним обліком деревини, без товаротранспортної накладної.
Співробітники державної лісової охорони ДП «Вижницький держспецлісгосп АПК» задокументували виявлене правопорушення та викликали правоохоронців на місце події. Матеріали для розслідування зазначеного випадку лісівники передали Вижницькому відділенню поліції Кіцманського відділу ГУНП в Чернівецькій області.

 Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ